Stichting Musis & Stadstheater Arnhem

Stichting Musis & Stadstheater Arnhem

Arnhem NL

Bel nu
026 - 3720 720
Like

Bedrijfsinformatie

Contact

Bespreekbureau (kaartverkoop)

026 – 4437 343 | bespreekbureau@musisenstadstheater.nl
Het bespreekbureau is gevestigd in Musis en bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 12:00 tot 16:30 uur. 

Receptie (algemeen)

026 – 3720 720 | receptie@musisenstadstheater.nl
De receptie is gevestigd in Musis en geopend van maandag tot en met vrijdag van 12:00 tot 16:30 uur.

De kassa is een uur voor aanvang geopend op de locatie van het betreffende evenement en in deze periode telefonisch bereikbaar

Bezoekadressen

Musis 

Velperbinnensingel 15
6811 BP Arnhem

Stadstheater 

Velperbinnensingel 10
6811 BP Arnhem

Klik hier voor route en parkeren

Postadres

Postbus 1103, 6801 BC Arnhem


Zakelijk

Hier vindt u een overzicht met medewerkers van Musis & Stadstheater. 

Hospitality & Events 

026 – 3720 710
evenementen@musisenstadstheater.nl

Marketing

026 – 3720 721
marketing@musisenstadstheater.nl

Programmering

programma@musisenstadstheater.nl

Techniek

Musis: 026 – 3720 745
techniek-musis@musisenstadstheater.nl
Stadstheater: 026 – 3720 735
techniek-stadstheater@musisenstadstheater.nl

Administratie

026 – 3720 730
Facturen kunt u sturen naar: facturen@musisenstadstheater.nl 
Overige vragen: administratie@musisenstadstheater.nl

 

Details

Contact Info

Features

Review

Average rating

0.0 / 5

Rating breakdown

5
0
4
0
3
0
2
0
1
0

Submit your review

Onderwerp
Rating
Comments

Similar Listing